Farkında mısın?, Mikro Filizler, Sebze Yetiştiriciliği: Bu haftanın 4 çevre dostu etkinliği

Farkında mısın?, Mikro Filizler, Sebze Yetiştiriciliği: Bu haftanın 4 çevre dostu etkinliği

21 Ocak 2020 0 Yazar: Görkem Gömeç
Bu içeriği paylaş:

23 Ocak Perşembe – 18:00: Farkında mısın? İklim Krizi – Impact Hub

Impact Hub’ın görünenin altındaki gerçekliği sorgulamaya ve anlamaya odaklanan “Farkında Mısın?” serisinin üçüncü etkinliği ‘İklim Krizi’ne odaklanıyor.

Hem küresel hem de yerel ölçekteki konulara ele alacak bu etkinlik hakkında detaylı bilgiye Impact Hub’ın Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Katılım için ise buraya tıklayarak EventBrite üzerinden kaydınızı yaptırabilirsiniz.

25 Ocak Cumartesi : Besin Değeri Yüksek Sebze Yetiştiriciliği Eğitimi – Atölye Familia Moda

Orman6 ekibinden Evren Yıldırım, bu Cumartesi İstanbul Permakültür Kolektifi’nin organize edeceği Besin Değeri Yüksek Sebze Yetiştiriciliği Eğitimine sizleri davet ediyor.

Etkinlikte sağlıklı toprak, besin değeri yüksek gıda ve insanın fiziksel-ruhsal sağlığı arasındaki bağlantının bozulan yanını düzeltmek için yapılacaklar ele alınacak.

Detaylar için buraya tıklayabilir, kayıt için ipermakulturkolektifi@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.


Reklam

25 Ocak Cumartesi 14:00 : Bitkilerle Yaşam: Yaşam Alanlarında Bitki Yetiştiriciliği

Ahu Kopan bu atölyede Nadas İstanbul’da yaşam alanınız ve rutininize uygun bitki türlerini seçebilip tanımanızı sağlayacak.

Etkinlikte Tropik, Sukulent ve Kaktüs türlerinin ihtiyacı tüm bakım öneri ve püf noktaları, sorunlara karşı önlem ve çözüm yöntemleri ele alınacak.

Kayıt olmak için ya da daha fazla bilgi almak için info@nadasistanbul.com’a yazarak veya Instagram adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

26 Ocak Pazar 14:00 – 17:00 : Can Mikro Yeşillikler ile Tohum, Filizlendirme ve Mikro Yeşillik Üretimi – Nadas İstanbul

Nadas İstanbul ev sahipliğinde Can Mikro Yeşil kurucusu Can Tokuri filiz ve mikro yeşilin tanımını yapacak, bakım ve üretim süreci hakkındaki soruları yanıtlayacak.

Detaylı bilgi için info@nadasistanbul.com adresine e-posta atabilir veya buraya tıklayarak Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.


Çevreci Geek'i takip edin