Ecoprint, Baharatlar, Mikro Yeşillikler: Bu haftanın 4 çevre dostu etkinliği

Ecoprint, Baharatlar, Mikro Yeşillikler: Bu haftanın 4 çevre dostu etkinliği

11 Kasım 2019 0 Yazar: Görkem Gömeç
Bu içeriği paylaş:

13 Kasım Çarşamba: Nazlı Pişkin ile Baharat Nedir, Nasıl Kullanılır? – Ogliv Sarı Köşk

Ogliv Sarı Köşk ev sahipliğinde Nazlı Pişkin, mutfakta ve gündelik hayatın başka alanlarında baharat çeşitlerinin hangi amaçla kullanıldığı, mutfakta baharatla nasıl büyük farklar yaratılabileceğini ve baharatın şifasından yararlanabileceğini ele alacak.

Mevsim dönüşümünde bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmek, vücudumuzu arındırmak ve sofralarımızı kış lezzetlerine hazırlamak için baharatın gücünü keşfe çıkan bu atölyeye kayıt hakkında daha fazla bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

16 Kasım 11:00 -17:00 : Beste Bonnard ile Temel Ecoprint Atölyesi – Kokopelli Şehirde

Beste Bonnard bu sefer 16 Kasım’da Kokopelli’de, bitkilerin renk ve baskılarının peşine düşüyor.

Etkinlikte, kullanabileceğimiz bitkileri keşfedebilir, topladığımız bitkilerden ve Beste’nin bohçasından çıkan bitkilerle baskı yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.17 Kasım Pazar 12:00-18:00 : Kadıköy Kooperatifini 3. Yaşını Daha Büyük Bir Dükkanla Kutluyor – Kadıköy Kooperatifi

Kadıköy Kooperatifi’nin hem 3. yaşını hem de daha büyük dükkanını kutlamak için sizi Caferağa’ya davet ediyor.

Daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

17 Kasım Pazar 14:00 – 17:00 : Can Mikro Yeşillikler ile Tohum, Filizlendirme ve Mikro Yeşillik Üretimi – Nadas İstanbul

Nadas İstanbul evsahipliğinde Can Mikro Yeşil kurucusu Can Tokuri filiz ve mikro yeşilin tanımını yapacak, bakım ve üretim süreci hakkındaki soruları yanıtlayacak.

Detaylı bilgi için atolye@kokopellisehirde.com adresine e-posta atabilr veya buraya tıklayarak Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.


Çevreci Geek'i takip edin